O firmie

Firma Art.deco zajmuje się produkcją wysokiej klasy MEBLI NA WYMIAR. Posiadamy swój własny zakład produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Produkujemy meble zarówno nowoczesne. Wykonujemy blaty z kompozytów: Corian, Rauvisio, Staron.

Zakup mebli w studiu Art.deco to gwarancja najwyższej jakości, solidności, terminowości, niezawodności i nowocześności przy rozsądnej cenie.

Możliwość dopasowania wymiarów, wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania pozwalają stworzyć niepowtarzalny, własny styl wnętrza całego mieszkania lub domu.


PROJEKTOWANIE WNĘTRZ to dla nas przyjemność oraz ogromna pasja. Nasza praca to tworzenie idei  niezwykłych miejsc, wyróżniających się niepowtarzalnym klimatem i wysoką funkcjonalnością.

Opierając się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości światowych trendów oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz łącząc profesjonalność, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.
Kładąc nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta tworzymy unikalne projekty oraz wizualizacje które oddają pełny charakter wnętrza.

Każdy projekt to nowe wyzwanie, które tworzymy w sposób unikalny, a jego wymagania  są wyjątkowe. Tworzymy wnętrza w różnych stylach: nowoczesne i klasyczne, minimalistyczne i barokowe... ale zawsze urzekające charakterem.
Niezależnie od skali prac nad wspólnym przedsięwzięciem, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, profesjonalizm, wykorzystanie szerokiego zaplecza i kreatywności.

Szanujemy otwartość na pomysły i sugestie naszych klientów. Satysfakcja Państwa jest dla nas priorytetową wartością!
Copyright © 2016 Artdeco   Polityka Cookies
created by Projektowanie stron www, strony internetowe Warszawa